Titulní obrázek

Začíná autosalon v Pekingu!

Světové automobilky, včetně Škoda Auto, budou čínským zákazníkům představovat nové modely na autosalonu v Pegingu, a to již tento týden.

A jaké automobilky přivezly přehlídku svých vozů? Samozřejmě nesmí chybět americké vozy Ford, Chrysler a GM, dále japonská Honda, Toyota a Nissan, ukáže se také britský Jaguar Land Rover, kterou vlastní indická Tata Motors.

škoda Auto zde představí nový model kompkatní limuzíny, vůz vychází z konceptu MissionL a bude se jmenovat Rapid.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Právě dnes předvedl Ford novinářům svůj nejnovější vůz typu SUV, který je určen pro městská dobrodružství. Nechyběla také Hodna. Ta přišla se dvěma koncepty a oznámila plán o postavění nových závodů v Číně.

Překvapením pro letošní ročník je Renault, který uzavřel přeběžnou dohodu o založení společného podniku v Číně. Renault začne v Číně vyrábět jeden model vozu v nižším objemu a postupně bude produkci zvyšovat až na plnou kapacitu závodu.